Numer 7 wrzesień 2015

Pielgrzymi

pielgrzymiNie mogę zrozumieć, dlaczego władze samorządowe naszego miasta nie wykorzystują tego, że w Myśliborzu mamy Sanktuarium Miłosierdzia Bożego i Dom Macierzysty Zgromadzenia Sióstr Jezusa Miłosiernego (Faustynek)?
Są to niebagatelne argumenty do tego, by przekonać wielu ludzi (nie tylko z Polski), iż warto, chociaż na chwilę przyjechać do Myśliborza  czytaj dalej→


W Myśliborzu byli …

Andrzej Duda 11.01.2015 r.

Andrzej-Duda


Leszek Dobrzyński 16.07.2015 r.

Leszek-Dobrzynski


Sesja Rady Powiatu Myśliborskiego

Przekazanie udziałów „Szkunera” Gminie Myślibórz – 16 lutego 2015 r.

Protokół Nr V/2015 z sesji Rady Powiatu w Myśliborzu odbytej w dniu 16 lutego 2015 roku (…)
Ad. 3 Podjęcie uchwały Rady Powiatu w sprawie wyrażenia zgody na zbycie udziałów Powiatu Myśliborskiego w Spółce pod nazwą Szkuner Sp. z o.o. w Myśliborzu. (…)
Burmistrz Miasta i Gminy Myślibórz – Piotr Sobolewski przekazał, że emocje, jakie panowały na sesji Rady Miejskiej w Myśliborzu dorównywały tym, które panują obecnie na sesji Rady Powiatu w Myśliborzu  czytaj dalej→


Przysięgam!

slubowanieGrudzień 2014 roku. Sala konferencyjna przy ul. 1 Maja 19 w Myśliborzu. Wokół myśliborska elita. Wybrany w ostatnich wyborach Burmistrz Myśliborza, pan Piotr Sobolewski składa uroczystą przysięgę. Ciekawe, czy jej dotrzyma, czy raczej tak, jak inni przed nim, dla prostych ludzi – nic nie zrobi ?